אתרים הוקמה לאחר כ - 6 שנות מחקר ועבודה במערכת WIX, המחקר הוביל אותנו למסקנה שהרבה מאד בתי עסק ואנשים לא בונים אתרי אינטרנט שיקדמו את עסקיהם ואותם באופן אישי. תופעה זו נובעת מכמה טעמים;

 

הראשון הוא חוסר הזמן, אנשים עסוקים מאד וצריכים לטפל במלא אירועים במהלך היום, אם זה בית העסק שלהם, אם זה בילדים, במשפחה, בלימודים וכו'

 

השני הוא ריבוי עסקים שונים, כיום אנשים יכולים לעבוד כשכירים ביום ולהיות פרילאנסרים בערב, לפתח כמה עסקים שונים ולהתמודד עם האחריות הגדולה בתמרון בין עסקים אלו.

 

השלישי הוא חוסר הרצון להתעסק בטכנולוגיה, אנשים שמפחדים ממחשבים, מלגעת בכל מיני פיצ'רים שונים בתחום המחשבים וכו'.

והרביעי הוא הרצון לחופש אישי שלא מאלץ בנייה והתעסקות באופטימיזציה ובניית תשתית נכונה.

Fast Forward משתמשת בידע הרב שצברה ובפלטפורמה המדהימה של WIX המתקדמת בעשרות מונים מהרבה מערכות שעולות הרבה כסף, זאת כדי להביא לכם את האתר הטוב ביותר במהירות הגבוהה ביותר ובמחיר הטוב והזול ביותר שניתן.

www.ffil.co.il

המטרה שלנו היא לבנות לכם אתר שיוביל אתכם להצלחה במרחב הרשת - האינטרנט ולסייע לכם להחשף ולהגיע למקומות טובים כאשר גוגל סורקת את האתר בצורה נכונה. האתר שלכם יהיה מותאם לטלפונים הניידים ( מובייל ) בצורה רספונסיבית היות והמובייל מוביל את העולם כיום.

מערכת WIX היא מהמותאמות ביותר בעולם לסריקה של Google והיא יודעת לקרוא לעוד מערכות סריקה ואתרי חיפוש כדי שיזהו את האתר שלכם ביעילות רבה.

מומחי SEO רבים ובוני אתרים העושים שימוש ב - WordPress ומערכות מתקדמות אחרות לא אוהבים את המערכת של WIX מכיוון שהיא מובילה שינוי ומאפשרת בניית אתרים בחינם ו/או בעלויות כל כך זולות שזה מרתיח אותם.

אל תבזבזו את כספכם לריק, תנו לנו לעשות לכם עבודה שעם הזמן תשאיר אחרים מאחור.

צרו קשר

נייד: 054-6730006 שרון  |  דוא"ל: atarim.co.il@gmail.com

מפת האתר

עמוד הבית

אודותינו

איך תזהו פרופיל מזוייף

מאמרים שעניינו אותנו

בלוג

קורס בניית אתרים ב - WIX

הסכם עבודה להורדה

צור קשר

  • Grey Twitter Icon
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2017 by Sharon Drory - Fast Forward - בניית אתרים והכשרת בוני אתרים ב - WIX